Pojazd Gokart Audi z Funkcją Driftu Czarny
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1549.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.AHL007A.CZ
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1549.00
| Specyfikacja | Gokart Audi z Funkcją Driftu |
| Silnik | 2x150W |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak |
| Start | Włącznik z odgłosami silnika, |
| Siedzenie |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 25 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 101x64x33 cm, |
| Waga Kartonu | 28,5 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 50 kg, |
| Prześwit | 8 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka | |
| FUNKCJA DRIFTU |