Gokart Na Akumulator XMX619 Czerwony Lakierowany Spider
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 1199.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4260
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 1199.90
Wymiary opakowania:
118 cm x 74 cm x 34 cm
Waga:
30,5 kg
Przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia.
| Informacje o produkcie | |
| Kolor | Czerwony Lakierowany Spider |
| Model | XMX619 |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Prędkość | 6,5- 12,5 km/h |
| Wymiary Pojazdu | 114cm x 76cm x 58cm |
| Masa Własna | 24,5kg |
| Max. Obciążenie | 50kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Cechy dodatkowe | regulowane pedały |
| Audio | Bluetooth, MP3 |
| Zdalne Sterowanie | 2,4G |
| Koła | Pompowane |
| Fotele | Plastikowe |
| Kluczyki | ✕ |
| Kierownica | regulowana |
| Pasy Bezpieczeństwa | pięciopunktowe |
| Długość towaru w centymetrach | 118 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 74 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 34 |
| Waga gabarytowa w gramach | 49481.33 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl