Trampolina LEAN SPORT BEST 8ft
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 889.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 10655
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 889.90
Trampolina LEAN SPORT BEST 8ft
Wymiary opakowania:
134 cm x 54 cm x 18 cm
Waga:
40 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Sport Best |
| Średnica trampoliny | 244 cm |
| Wysokość batutu | 55 cm |
| Wysokość siatki | 150 cm |
| Wysokość całkowita | 205 cm |
| Maksymalne obciążenie | 100 |
| Ilość sprężyn | 48 |
| Wymiary sprężyny | Ø3.0x 140mm |
| Rurki montażowe ramy | 6 sztuk |
| Średnica rurki montażowej ramy | 38 mm |
| Ilość nóg | 3 sztuki |
| Średnica rurki montażowej nogi | 35 mm |
| Mata do skakania | Materiał PP (polipropylenu), Odporna na działanie promieni UV |
| Siatka | Materiał PVC+PE, Grubość 12mm |
| Długość towaru w centymetrach | 56 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 137 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 20 |
| Waga gabarytowa w gramach | 25573.33 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl