Traktor z Przyczepą na Akumulator TR1908T Różowy
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 355.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4184
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 355.90
WYMIARY POJAZDU:
Wymiary opakowania:
71 cm x 41,5 cm x 37 cm
Waga z opakowaniem:
7 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Traktor TR1908T |
| Kolor | Różowy |
| Napęd | 1x45W |
| Akumulator | 1x6v4Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna |
| Wymiary Pojazdu | 112cm x 40cm x 43cm |
| Prędkość | 2-4 km/h |
| Masa Własna | 5.6kg |
| Max. Obciążenie | 25kg, 25 |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | X |
| Otwierane Drzwi | X |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | Plastikowe z gumową opaską |
| Zdalne Sterowanie | X |
| Światła | ✕ |
| Audio | X |
| Długość towaru w centymetrach | 45 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 75 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 40 |
| Waga gabarytowa w gramach | 22500 |
| Stan | Nowy |
| Marka | Leantoys |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Długość pojazdu | 112 |
| Szerokość pojazdu | 40 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl