Traktor na Akumulator z Przyczepą XMX611 Zielony
Dostępność: Duża dostępność 133 szt.
Cena: 699.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5337
Dostępność: Duża dostępność 133 szt.
Cena: 699.90
Traktor na Akumulator XMX611 Zielony
Specyfikacja pojazdu:
Silniki - 2x45W
Akumulator - 12V4.5AH
Maksymalne obciążenie - 30 kg
Prędkość - 3-8 km/h
Odpowiedni wiek - 3-8 lat
Pilot zdalnego starowania - 2.4G
Panel muzyczny - USB, microSD, AUX
Wymiary pojazdu:
136,5 cm x 50 cm x 52,5 cm
Waga: 12,3 kg
Wymiary kartonu:
84 cm x 50 cm x 40 cm
Waga: 15,5 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | traktor XMX611 |
| Kolor | Zielony |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | 2 prędkości ( bieg szybki/wolny) |
| Wymiary Pojazdu | 136,5 cm x 50 cm x 52,5 cm |
| Prędkość | 2-4 km/h |
| Masa Własna | 12,3kg |
| Max. Obciążenie | 35kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | Plastikowe z gumową opaską |
| Zdalne Sterowanie | 2,4G |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB, Bluetooth, Radio FM |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl