Quad na akumulator Sport Run dla dzieci Niebieski + Napęd 4x4 + LED + Radio MP3
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 799.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.S2888.NIE
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 799.00
| Specyfikacja | Quad Sport Run 4x4 Niebieski |
| Silnik | 4 x 45W |
| Akumulator | 12V/10Ah |
| Koła |
|
| Amortyzatory |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak |
| Start | Włącznik z Odgłosami Silnika |
| Siedzenie |
|
| Uchwyt transportowy | Rączka z tyłu pojazdu, |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu | 107 x 71 x 71 cm |
| Waga Pojazdu | 24,5 Kg |
| Rozmiar Kartonu | 97 x 70 x 52 cm |
| Waga Kartonu | 28,8 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 35 Kg |
| Prześwit | 20 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka 12V/1000mAh | |
| Kabel Mini Jack |