Quad na Akumulator Duże Koła Czarny
Dostępność: Duża dostępność 47 szt.
Cena: 799.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2034
Dostępność: Duża dostępność 47 szt.
Cena: 799.90
Duży, mocny i wykonany z najlepszej jakości tworzywa quad w nowoczesnym stylu zadowoli gusta najmłodszych miłośników motoryzacji.
Zabawka zalecana przez producenta od 3 roku życia
Posiada certyfikat CE
Do samodzielnego złożenia (w zestawie instrukcja prosty montaż 20-30min)
Wymiary paczki: 95 x 62 x 42 cm
17,5 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Quad |
| Kolor | Czarny |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | 2 biegi (przód/tył) |
| Wymiary Pojazdu | 90cm x 63cm x 63cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 25kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | X |
| Otwierane Drzwi | X |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | Plastikowe z gumową opaską |
| Zdalne Sterowanie | X |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Panel muzyczny z MP3, USB, SD |
| Długość towaru w centymetrach | 65 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 100 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 45 |
| Waga gabarytowa w gramach | 48750 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl