Quad Na Akumulator GTS1199 Zielony
Dostępność: Średnia dostępność 16 szt.
Cena: 999.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 20903
Dostępność: Średnia dostępność 16 szt.
Cena: 999.90
Quad Na Akumulator GTS1199 Zielony
Wymiary opakowania:
88 cm x 48 cm x 46 cm
Waga opakowania:
20,5 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | GTS1199 |
| Kolor | Zielony |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 1x12V10Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 98cm x 62 cm x 63 cm |
| Prędkość | 3-7km/h |
| Masa Własna | 17,2 KG |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | X |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Panel muzyczny |
| Długość towaru w centymetrach | 88 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 48 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 46 |
| Waga gabarytowa w gramach | 32384 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl