Quad Honda 250X TRX na akumulator Niebieski + Klakson + LED + Ekoskóra
Dostępność: Średnia dostępność 20 szt.
Cena: 399.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.H3.NIE
Dostępność: Średnia dostępność 20 szt.
Cena: 399.00
| Specyfikacja | Quad Honda 250X TRX |
| Silnik | 1x30W |
| Akumulator | 6V/4,5Ah, |
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Siedzenie |
|
| Panel Audio |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 4,6 Kg, |
| Rozmiar Kartonu | 63 x 35 x 28,5 cm, |
| Waga Kartonu | 5,65 Kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 25 Kg, |
| Prześwit | 8 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja, | |
| Ładowarka, |