Pojazd Koparka JCB Żółty
Dostępność: Duża dostępność 34 szt.
Cena: 849.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.BDM0960C.ZOL
Dostępność: Duża dostępność 34 szt.
Cena: 849.00
| Specyfikacja | Koparka JCB |
| Silnik |
|
| Akumulator | 12V10Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Wyposażenie | |
| Dźwięki |
|
| Start | Podświetlany włącznik, |
| Siedzenie |
|
| Wyposażenie dodatkowe |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 16,3 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 95x58,5x34 cm, |
| Waga Kartonu | 20 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 kg, |
| Prześwit | 11 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy, | |
| Ładowarka |