Pojazd ATV CAN-AM Maverick Niebieski
Dostępność: Duża dostępność 25 szt.
Cena: 1199.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.DK-CA003.NIE
Dostępność: Duża dostępność 25 szt.
Cena: 1199.00
| Specyfikacja | ATV CAN-AM Maverick |
| Silnik | 4x200W |
| Akumulator | 24V5Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | TAK |
| Siedzenie |
|
| Otwierane Drzwi | Tak, |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 19 kg |
| Rozmiar Kartonu | 118x61,5x33 cm |
| Waga Kartonu | 23 Kg |
| Maksymalne Obciążenie | 30 Kg |
| Prześwit | 20 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka | |
| Kabel MiniJack |