Motorek HT-5188 niebieski
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9124
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Wymiary pojazdu:
93x53x62 cm
Waga:
9,5 kg
Wymiary opakowania:
85x37x43 cm
Waga z opakowaniem:
10,5 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | HT-5188 |
| Kolor | Niebieski |
| Silnik | 2x35W |
| Akumulator | 2x6V4Ah |
| Wymiary Pojazdu | 92cm x 53 cm x 62 cm |
| Prędkość | 5km/h |
| Masa Własna | 9,5kg |
| Max. Obciążenie | 25kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1 godzina |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | plastikowe |
| Zdalne Sterowanie | ✕ |
| Audio | Panel muzyczny z MP3, USB |
| Światła | Przednie LED, w kołach |
| Długość towaru w centymetrach | 85 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 37 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 43 |
| Waga gabarytowa w gramach | 22539.17 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl