Motor Na Akumulator Trójkołowy Goldwing Biały
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3208
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Motor Na Akumulator Trójkołowy Goldwing NEL-R1800GS Biały
Wymiary opakowania:
88,5 cm x 50 cm x 41,5 cm
Waga:
15,3 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | NEL-R1800GS |
| Kolor | Czerwony |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Wymiary Pojazdu | 109cm x47cm x 68cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 13,5kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | + |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | ✕ |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | MP3, USB |
| Długość towaru w centymetrach | 89 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 50 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 42 |
| Waga gabarytowa w gramach | 31150 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl