Motor Na Akumulator FIRESTORM HP123E Czarny
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 20429
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Motor Na Akumulator FIRESTORM HP123E Czarny
Wymiary opakowania:
99 cm x 38 cm x 62 cm
Waga opakowania:
45 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | HP123E |
| Kolor | Czarny |
| Silnik | 1000W Bezszczotkowy |
| Akumulator | 48V12Ah Kwasowo-ołowiowy |
| Wymiary Pojazdu | 145 cm x 68 cm x 93 cm |
| Wysokość siedziska | 65 cm |
| Prędkość | 30km/h |
| Masa Własna | 30kg |
| Max. Obciążenie | 70kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Tylne hamulce tarczowe |
| Napęd | Łańcuchowy |
| Kluczyki | ✓ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Pompowane |
| Zdalne Sterowanie | ✕ |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Długość towaru w centymetrach | 100 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 40 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 60 |
| Waga gabarytowa w gramach | 40000 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl