Motor Crossowy Na Akumulator SX2328 Różowy Strong
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 19520
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Motor Crossowy Na Akumulator SX2328 Różowy
50 cm wysokości od siedziska do ziemi
Wymiary opakowania:
109 cm x 27 cm x 50 cm
Waga opakowania:
25,5 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | SX2328 |
| Kolor | Różowy |
| Silnik | 350W |
| Akumulator | 2x12V7Ah |
| Wymiary Pojazdu | 119cm x 64 cm x 76 cm |
| Prędkość | 8-12 km/h |
| Masa Własna | 21kg |
| Max. Obciążenie | 65kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Pompowane |
| Zdalne Sterowanie | ✕ |
| Światła | Tylnie LED |
| Audio | melodie |
| Kółka boczne | Tak |
| Wiek dziecka | od 8 lat |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl