Gokart Na Akumulator A035 Drift Czerwony
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 10278
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Gokart Na Akumulator A035 Drift Czerwony
Wymiary opakowania:
119 cm x 59 cm x 33 cm
Waga opakowania:
29 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | A035 |
| Kolor | Czerwony |
| Silnik | 2x200W |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Prędkość | 9 -12km/h |
| Wymiary Pojazdu | 133 cm x 75 cm x 52 cm |
| Max. Obciążenie | 60kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | Przód - EVA, Tył - pełne plastikowe |
| Długość towaru w centymetrach | 119 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 59 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 33 |
| Waga gabarytowa w gramach | 38615.5 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl