Auto Na Akumulator Scania 500R HL698 Różowe 4x4
Dostępność: Średnia dostępność 14 szt.
Cena: 1799.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 20638
Dostępność: Średnia dostępność 14 szt.
Cena: 1799.90
Auto Na Akumulator Scania 500R HL698 Różowe 4x4
Wymiary opakowania:
129 cm x 60 cm x 53 cm
Waga opakowania:
34 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | HL698 |
| Kolor | Różowy |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 2x12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 126cm x 68cm x 102cm |
| Prędkość | 2-5 km/h |
| Masa Własna | 28kg |
| Max. Obciążenie | 40 kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB, Bluetooth |
| Długość towaru w centymetrach | 130 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 60 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 50 |
| Waga gabarytowa w gramach | 65000 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl