Auto Na Akumulator SX1928 Czarne 24V
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 12969
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Wymiary opakowania:
148,5 cm x 83,5 cm x 45 cm
| Informacje o produkcie | |
| Model | SX1928 24V |
| Kolor | Czarny |
| Silnik | 4x200W |
| Akumulator | 2x12V14Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 146cm x 98cm x 76cm |
| Prędkość | 3-9km/h |
| Masa Własna | 35kg |
| Max. Obciążenie | 60kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Wejście MP3, USB, SD |
| Długość towaru w centymetrach | 150 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 85 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 45 |
| Waga gabarytowa w gramach | 95625 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl