Auto Na Akumulator DK-CA003 RS Khaki
Dostępność: Średnia dostępność 13 szt.
Cena: 1159.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 20902
Dostępność: Średnia dostępność 13 szt.
Cena: 1159.90
Auto Na Akumulator DK-CA003 RS Khaki
Wymiary opakowania:
118 cm x 61,5 cm x 33 cm
Waga opakowania:
23 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | DK-CA003 |
| Kolor | Khaki |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 108 cm x 73,5 cm x 63,5 cm |
| Prędkość | 3-8 km/h |
| Masa Własna | 19 kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | USB, Bluetooth, Radio FM |
| Długość towaru w centymetrach | 120 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 62 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 33 |
| Waga gabarytowa w gramach | 40920 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl