Auto Na Akumulator Buggy STRONG A032 Biały
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9007
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Pojazd na akumulator A032 STRONG Biały
Wymiary opakowania:
131 cm x 87 cm x 57 cm
Waga opakowania:
61 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | A032 STRONG |
| Kolor | Biały |
| Napęd | 1x180W |
| Akumulator | 24V14Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 135 cm x 95 cm x 80 cm |
| Prędkość | 13-15 km/h |
| Masa Własna | 61 kg |
| Max. Obciążenie | 100kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | + |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Pompowane |
| Zdalne Sterowanie | X |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB, Panel dotykowy LCD MP4, Dźwięki |
| Długość towaru w centymetrach | 90 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 135 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 60 |
| Waga gabarytowa w gramach | 121500 |
| Wiek dziecka | od 6 lat |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl