Auto Na Akumulator Buggy NEL-913 Pomarańczowe 4x4 24V
Dostępność: Średnia dostępność 14 szt.
Cena: 1554.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 19895
Dostępność: Średnia dostępność 14 szt.
Cena: 1554.90
Auto Na Akumulator Buggy NEL-913 Pomarańczowe 4x4 24V
Wymiary opakowania:
127 cm x 78 cm x 41 cm
Waga opakowania:
40 kg
| Informacje o produkcie | |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Model | NEL-913 |
| Napęd | 4x45W |
| Akumulator | 24V8Ah |
| Prędkość | 3-8 km/h |
| Wymiary Pojazdu | 133 cm x 90 cm x 82 cm |
| Masa Własna | 33kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Audio | Bluetooth, USB Mp3 |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Koła | Miękkie EVA |
| Fotele | Ekoskóra |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Długość towaru w centymetrach | 130 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 80 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 40 |
| Waga gabarytowa w gramach | 69333.33 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl