Auto Na Akumulator Buggy A8812 Zielone 24V
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 19930
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Auto Na Akumulator Buggy A8812 Zielone 24V
Wymiary opakowania:
124 cm x 57 cm x 41 cm
Waga opakowania:
37 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | A8812 |
| Kolor | Zielony |
| Silnik | 2x100W |
| Akumulator | 24V14Ah |
| Wymiary Pojazdu | 123cm x 76 cm x 63 cm |
| Prędkość | 5-7km/h |
| Masa Własna | 27 kg |
| Max. Obciążenie | 60kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | ✕ |
| Światła | - |
| Długość towaru w centymetrach | 125 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 60 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 40 |
| Waga gabarytowa w gramach | 50000 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl