Auto Na Akumulator Buggy A033 4x4 24V Zielony
Dostępność: Średnia dostępność 13 szt.
Cena: 4999.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 11959
Dostępność: Średnia dostępność 13 szt.
Cena: 4999.90
Auto Na Akumulator Buggy A033 4x4 24V Zielony
Wymiary opakowania:
187 cm x 93 cm x 51 cm
Waga opakowania:
84 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | A033 |
| Kolor | Zielony |
| Silnik | 4x150W |
| Akumulator | 2x24V10Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 190 cm x 100 cm x 78 cm |
| Prędkość | 5-11km/h |
| Masa Własna | 72 kg |
| Max. Obciążenie | 120 kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | + |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | USB, Wejście MP3, Radio FM |
| Długość towaru w centymetrach | 187 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 93 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 51 |
| Waga gabarytowa w gramach | 147823.5 |
| Wiek dziecka | od 6 lat |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl